Главная » Новости » Трекшн – це потенціал
Январь 5, 2019

Трекшн – це потенціал

Трекшн – це потенціал, з яким можна монетизувати цінність продукту в очах клієнтів.

Для прикладу, якщо ви ввійдете в будь-який офіс потенційних партнерів у шлемі, ви цим створите інтригуючий образ. Вони як мінімум зацікавляться і захочуть зрозуміти, для чого ця вся вистава.

Стандартно, для створення бізнес стратегії припускають написання плану. Однак моделювання – абсолютно новий вид розробки власного бачення. Воно передбачає відображення дійсності за допомогою створення шаблонів і аналогій. Сьогодні поговоримо про такий його вигляді, як бізнес канва.

Бізнес-канва. Що це таке
Бізнес-моделювання за допомогою канви не дуже поширене, але разом з тим таке планування працює. Канва містить 9 блоків, кожен з яких характеризує певний елемент бізнес-процесу.

Початковий елемент канви – споживчий – тут зазначається, хто є основними споживачами. Слідом за визначенням цільової аудиторії визначається цінність пропозиції. За ними йде блок каналів розподілу, за якими продукцію доносять до споживача. Відносини з клієнтами становлять четверту частину канви.

Усі ці зазначені вище процеси формують можливість отримання грошей – вхідних грошових потоків. Для цього потрібно врахувати сегменти ключових ресурсів і ключовий діяльності, які закладають фундамент виробництва.

Дуже важливий сегмент у канві – дослідження потенційних партнерів, який роблять можливим виробництво товарів і надання послуг. Ну і останнім блоком виступає структура витрат, які неминучі для будь-якого бізнесу.

сучасні методи бізнес планування

Ключові ідеї канви
Орієнтир на споживача
Канва фундаментально побудована на парадигмі «вирішення проблеми клієнта», на чому і зосереджується виробництво. У той час як класики бізнес-моделей можуть критикувати бізнес-канву за занадто продукто-орієнтований підхід, як раз в цьому і полягає його актуальність. Позиціонуючи інструмент для бізнес-планування як інструменту оцінки та аналізу ідеї, до неї більше залучаються виробники, що і є основною метою канви.

Кожен виробник в світі хоче говорити про своє рішення. Значить, цьому потрібно приділити увагу.

Ухил в інновації
Нехай у канві є розділ “рішення”- один з найменших розділів документа. Чи не тому, що розробка відмінного рішення не важлива, а тому, що розробка рішення є лише частиною істинного продукту стартапу. Саме бізнес-модель, а не саме рішення, є вашим справжнім продуктом.